Kombináciou stráženia objektu prostredníctvom kamerového a elektronického zabezpečovacieho systému získate možnosť dokumentovania akejkoľvek škody vzniknutej v objekte (pracovné či nepracovné úrazy, škoda na majetku a pod.), aj keď sa tam momentálne nenachádzate. Službou videomonitoring t.j. pripojením kamerového a zabezpečovacieho systému k PCO, výrazným spôsobom znižujete náklady vo vašom podnikaní. Vďaka tomu, je táto služba v súčasnosti veľmi vyhľadávaná a považovaná aj za budúcnosť bezpečnostných služieb.

Video-monitoring to je:

Napojenie objektu na videopult je mimoriadne efektívne na miestach s vysokým rizikom výskytu falošných poplachov alebo na miestach s oprávneným pohybom osôb (napr. bytový komplex, administratívna budova, … ). Vďaka prítomnosti kamerového systému v chránenom objekte dokáže dispečer včas identifikovať, čo alarm spustilo a zabrániť tak zbytočnému výjazdu zásahovej skupiny napr. kvôli malému nevinnému mačiatku či pohybu trávy. Na druhej strane, v prípade opodstatnenia vyslania výjazdovej skupiny, vie dispečer vďaka napojeniu kamerového systému vzdialene navigovať členov zásahovej jednotky priamo k narušiteľovi, čím rapídne urýchli proces  dolapenia páchateľa alebo riešenia vzniknutého bezpečnostného problému.

Spĺňa táto služba Vašu predstavu o zabezpečení majetku? Ak nie, neváhajte nás osloviť s individuálnou požiadavkou. Na základe analýzy súčasného stavu, Vám radi navrhneme bezpečnostné riešenie šité na mieru.