S rastúcimi nárokmi na bezpečnosť, kedy páchatelia používajú čoraz sofistikovanejšie metódy, je najlepším riešením na zabezpečenie vášho objektu kombinácia jednotlivých služieb. Vďaka širokému portfóliu bezpečnostných služieb vytvárame pre našich klientov efektívne bezpečnostné riešenia šité na mieru.

Pre koho sú naše služby určené?

 • administratívne budovy
 • polyfunkčné centrá
 • logistické centrá
 • priemyselné objekty
 • predajné miesta
 • servisné strediská
 • finančné inštitúcie
 • bytové komplexy
 • výstavba infraštruktúry
 • kultúrne pamiatky
 • spoločenské akcie
 • výstavba budov

Zameriavame sa hlavne na kombináciu fyzickej a technickej ochrany, ktorá zahŕňa služby recepcie, stráženia, inštaláciu techniky a nepretržitý dohľad z pultu centralizovanej ochrany. Úlohou pracovníkov SBS v chránenom objekte a dispečerov na pulte centralizovanej ochrany je monitorovať bezpečnostnú situáciu a pri narušení nastavených režimových opatrení príslušne reagovať. Vďaka kombinácii týchto služieb sa klient môže spoľahnúť, že jeho objekt je pod kontrolou pred zlodejmi, ale tiež pred rôznymi neočakávanými situáciami, ktoré by mohli ohroziť jeho podnikanie (výpadok elektrickej energie, prehriatie serverovne, potopa, …).

 

Analýza>

Montáž>

Pripojenie na pult>

Potrebujete chrániť logistické centrum či objekt v priemyselnej oblasti?

Zaistenie bezpečnosti pri vjazde či výjazde vozidiel v priestoroch logistických areálov, s vopred špecifikovanou kontrolou oprávnenosti vstupu, je pre nás samozrejmosťou. Naši zamestnanci v priemyselných objektoch dozerajú na kontrolu a oprávnenosť vstupu resp. výstupu osôb a motorových vozidiel, zabezpečujú evidenciu a ohlasovanie návštev, vykonávajú správu kľúčov, monitorujú ložné plochy a skladové priestory, plnia funkciu ohlasovne požiarov. Okrem iného monitorujú aj zabudované technické prvky ochrany a v prípade poplachovej situácie a bezpečnostného rizika pracovníci SBS primerane reagujú.

priemyselné objekty sbs pegas security

Plánujete výstavbu infraštruktúry, budovy či polyfunkčného komplexu?

Zabezpečíme pre vás bezpečnosť vo všetkých etapách výstavby, od zakladania staveniska až do ukončenia výstavby. Nezávisle od vývoja vašej stavby sa postaráme o monitorovanie vonkajšieho oplotenia tzn. perimetra, skladových priestorov, priestoru stavby a odstavnej plochy pre stavebné mechanizmy. Nainštalovaním zabezpečovacieho a kamerového systému, prepojeného na náš pult centralizovanej ochrany, získate reálny prehľad o vývoji staveniska v čase. A nielen to. Inštaláciou kamerového systému podľa vášho želenia získate možnosť dokumentovania akejkoľvek škody vzniknutej na stavenisku (pracovné či nepracovné úrazy, škoda na majetku). Aby bol váš majetok stopercentne chránený, v každej fáze stavby, prispôsobíme zabezpečenie jeho aktuálnemu stavu. V mimopracovnom čase, po odchode vašich zamestnancov, objekt zabezpečí mobilná hliadka SBS.

Spĺňa táto služba Vašu predstavu o zabezpečení majetku? Ak nie, neváhajte nás osloviť s individuálnou požiadavkou. Na základe analýzy súčasného stavu, Vám radi navrhneme bezpečnostné riešenie šité na mieru.