prečo práve my

P

PRAX

E

EFEKTIVITA

G

GARANCIA

A

AKČNOSŤ

S

STABILITA

Naša spoločnosť disponuje všetkými potrebnými licenciami a certifikátmi na poskytovanie komplexných bezpečnostných služieb. Vysokú úroveň služieb pomáha udržiavať systém Quality – Service – Value a vlastné know-how, ktoré ako rodinná firma budujeme už viac ako 20 rokov. Spoločnosť PEGAS SECURITY má zastúpenie v každom regióne Slovenska, s personálnou a technickou podporou sme k dispozícii svojim klientom 24 hodín, 7 dní v týždni a 365 dní v roku.

Pre koho sú naše služby určené

Finančné
inštitúcie

Bytové
komplexy

Priemyselné
objekty

Staveniská
a stavby

Administratívne budovy

Logistické
centrá

Zásluhou automatizácie a technologického pokroku spĺňa ponuka našich služieb moderný štandard bezpečnosti. V dôsledku zvyšovania mzdových nákladov sa zameriavame hlavne na inovatívne riešenia bezpečnosti, vzdialenej obsluhe objektov. V kombinácii s mobilnými patrolami tak vieme poskytnúť vysokú úroveň

bezpečnosti za výrazne nižšie ceny v porovnaní so štandardnými strážnymi službami. Aj keď neustále pracujeme na rozvoji našej ponuky a vyvíjame nové riešenia ochrany, ochrana majetku a fyzické stráženie sú stále dôležitým pilierom našej spoločnosti.