PREVENCIA. To je to správne synonymum, ktoré jednoznačne najlepšie vystihuje činnosť mobilnej patroly.

Spĺňa Váš objekt/majetok niektoré z nasledujúcich kritérií?

  • nie je nutná nepretržitá prítomnosť pracovníka SBS
  • nonstop služba je pre Vás finančne neúnosná
  • objekt je mobilný
  • rozloženie objektu sa mení (napr. stavba)
  • objekt sa nachádza v rizikovej lokalite
  • je potrebné zabezpečiť majetok na krátke obdobie

Ako vlastne funguje taká mobilná patrola?

Členovia zásahovej skupiny na základe vašich požiadaviek a časového harmonogramu vykonajú pravidelné resp. nepravidelné obhliadky vášho objektu. Cieľom mobilnej patroly je minimalizovať riziká a chrániť váš majetok. V prípade narušenia objektu alebo vzniku mimoriadnej udalosti sú členovia mobilnej patroly vždy pripravení aj na vykonanie zásahu.

Mobilná patrola je tou správnou voľbou, ak sa chystáte napríklad na dovolenku a nechcete nechávať nič na náhodu, hlavne v dnešnej dobe, kedy zlodeji číhajú snáď na každom kroku. Prítomnosť mobilnej patroly v pravidelných resp. nepravidelných intervaloch pôsobí hlavne ako prevencia voči neohláseným návštevníkom či potenciálnym narušiteľom.  Naše hliadkové vozidlá sú vybavené minimálne dvoma vyškolenými bezpečnostnými pracovníkmi, ktorí sú riadne označení a vybavení príslušnými vecnými bezpečnostnými prostriedkami.

Zdá sa Vám ochrana Vášho podnikania nedostatočná? Využite služby mobilnej patroly v mimopracovnom čase, najmä počas nočných hodín a víkendov, kedy je ochrana objektu vykonávaná len jedným pracovníkom fyzickej ochrany. Mobilná patrola, ako sekundárna služba, tak bude skvelým doplnkom na eliminovanie potenciálneho rizika.

Spĺňa táto služba Vašu predstavu o zabezpečení majetku? Ak nie, neváhajte nás osloviť s individuálnou požiadavkou. Na základe analýzy súčasného stavu, Vám radi navrhneme bezpečnostné riešenie šité na mieru.